![ist_6](https://glibivske.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/ist_6.jpg)
![zavod3](https://glibivske.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/zavod3.jpg)
Перша згадка про Глібівський завод датована 1880 роком.
На той час, пивзавод перебував в оренді у пана Mecher Morgerster. Тоді, це було невелике підприємство, яке щороку виробляло близько десяти тисяч гектолітрів пива.
У 1897 році, пивоварня вже мала горду назву «Першої Подільської Парової Броварні». Власниками якої були граф Щенсній та Ольга Козібродзькі. Головні здобутки «Першої Подільської Парової Броварні» отримані в Європі, а саме у Відні де 1904 році на виставці пиво було нагороджене «золотими медалями».
![home_craftbeer_ourbrewery4](https://glibivske.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/home_craftbeer_ourbrewery4.png)
З газети 1913 року:
«Заклади промисловості графів Козібродзкіх в Глібові: пошта і телеграф Глібова, 4 телефони, залізнична станція Гримайлів.
Перша Подільська Парова Броварня Емерика Щесного і Ольги Козібродзкіх в м.Глібів нагороджені численними вітчизняними та зарубіжними медалями, робить чудові сорти пива: пиво «Березневе», пиво «Березневе Експортне», «Спеціальне Пиво Заводу», «Бок Глібівський», «Лезак».
З 1913 року реклама бровару інформувала що, " Mleczarnia Browaru Parovego", молокозавод в Глібові виробляв знане в широких колах, таке, що користувалося визнанням десертне масло. Також пекарня бровару виготовляла усілякого різноманіття хліболулочні вироби, а млин, який був оснащений найновішими машинами виробляв різного роду мучні, пшеничні та житні вироби. Тож бачимо, що Глібівський маєток родини Козібродських мав не тільки броварню, а й молокозавод, пекарню, млин, а також джерельну воду з лікувальними властивостями, що сприяла виготовленню на стільки смачної і вдалої продукції, що згадка про діяльність родини Козібродських була не тільки на словах містян, а й мала згадку у рекламних виданнях європейський паблік.
![et_ua](https://glibivske.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/et_ua.jpg)
![et_ryga](https://glibivske.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/et_ryga.jpg)
![et_mart](https://glibivske.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/et_mart.jpg)
![et_jigul](https://glibivske.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/et_jigul.jpg)
![zavod5](https://glibivske.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/zavod5.jpg)
![home_craftbeer_ourbrewery4](https://glibivske.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/home_craftbeer_ourbrewery4.png)
У радянські часи Глібівська пивоварня працювала з 50-х по 80-і роки.
У 2021 році відбулось відродження пивоварні. Нащадком графа Козібродзкого, який проживає у Варшаві, були передані старовинні рецепти пивоваріння збережені до наших часів. Згідно них, відроджується «Перша Подільська Парова Броварня» у Глібові. Сучасні пивовари варять пиво на високотехнологічному обладнанні старовинним способом відкритого бродіння.
![logo_300](https://glibivske.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/logo_300.png)