Глібівське пиво — це виключно натуральний продукт, виготовляється за старовинними українськими та німецькими рецептами.

Як ми варимо пиво:


  • Головний принцип якому підкорюється увесь виробничий процес, це постійний контроль якості
  • Ми відбираємо в Німеччині найкращі солод, хміль та дріжджі. Доставляємо на нашу броварню, щоб зварити найкраще пиво.
  • Для варіння пивного сусла, ми беремо кришталево чисту глібівську воду, змішуємо в заторному чані з солодом. Далі проводимо фільтрацію сусла у фільтраційному чані та варимо його із запашним хмелем у сусловарильному чані. Дріжджі довершують процес виготовлення пива. Це маленькі помічники, які завзято перетворюють наше сусло на молоде пиво.
  • Зазвичай процес основного бродіння пива у чані складає 7 днів – згідно зі старовинною технологією відкритого бродіння.
  • Близько 3-4 тижнів пиво доброджує, карбонізується та вистоюється в танках нашого лагерного відділення.
  • Готове виброджене пиво ми фільтруємо, завдяки чому пиво набуває знайомих нам чистоти та блиску, притаманних якісному пиву.
  • Розлив пива у пляшки та кеги.
  • Доставка свіжого та смачненького пива ВАМ – наші поціновувачі!
Сьогодні потужність броварні сягає 350 тон в місяць, а це близько 700 000 пляшок. Максимальний термін зберігання пива 45 днів. Варіння пива відбувається за спеціальною технологією відкритого бродіння. У пивоварінні — це один із способів виробництва пива. Для відкритого бродіння необхідні спеціальні чани. Цей спосіб є найдавнішим і широко поширеним у багатьох європейських пивоварнях, особливо у Німеччині та Бельгії. В Україні варять пиво таким методом лише 5 пивоварень. При відкритому бродінні, на відміну від бродіння у більш сучасних циліндро-конічних танках (ЦКТ), на дріжджові клітини направляється мінімальний тиск, що позитивно впливає на їх фізіологічний стан та загалом смак пива. Також при відкритому бродінні утворюється більше летких сполук (ефірів та вищих спиртів), що добре впливає на аромат пива. За такої технології відбувається краща селекція дріжджів, що дає можливість якісніше виброджувати нашому пиву.

Однією з переваг відкритого бродіння для пивоварів є наочність процесу: вже через 24 години після додавання дріжджів можна спостерігати забіл, що свідчить про початок бродіння. Після завершення головного бродіння пиво перекачується на доброджування в лагерне відділення. Технологія виготовлення пива у відкритих чанах, яку ми використовуємо, є найдавнішою і досить трудомісткою. Порівняно із сучасними пришвидшеними технологіями варіння пива різниця є і у терміні виготовлення пива і витрачених на це ресурсах, але завдяки цьому нам вдається варити дійсно класичне пиво, яким воно має бути.

Ми не втомлюємось повторювати це знову — наша позиція залишається незмінною: «Ми свідомо і принципово не використовуємо жодних барвників, стабілізаторів та консервантів у виробництві пива. Тільки натуральні компоненти найвищої якості, які завдяки природному бродінню перетворюються в запашне хмільне золото».